KKK

Siit leiate vastused korduma kippuvatele küsimustele. Kui Teie küsimus jäi vastuseta, siis kirjutage meile julgesti. Vastame Teie küsimusele nii kiiresti, kui võimalik.

KAUBA TELLIMINE

Kas ma pean registreerima kasutajaks, et tellimust esitada?

Tooteid saate tellida nii külalisena kui registreeritud kliendina. Kui aga soovite ka edaspidi meie e-poest tellida, siis soovitame luua oma konto. Tellimuse vormistamine on lihtsam ja kiirem tänu eeltäidetud aadressiväljadele.

Kui kiiresti jõuab tellitud toode minuni?

Teeme omaltpoolt kõik selleks, et kaup jõuaks kliendini võimalikult kiiresti. Pakiautomaadi vahendusel jõuab kaup kliendini 1-3 tööpäeva jooksul.

Kulleriga 2. tööpäeva jooksul.

Soovi korral saab kaubale ka ise järgi tulla, selleks tuleb sobiv kauba üleandmise aeg eelnevalt kokkuleppida telefoni teel +372 53331845.

Millised on kauba saatmiskulud?

TASUTA transport kehtib ostudele alates 49 eurot. Alla 49 eurot maksva ostu puhul saadame kauba pakiautomaadi vahendusel hinnaga 2,50 eurot või kulleriteenust kasutades hinnaga 6 eurot.

Kas tooteid on võimalik kuskil näha ja proovida?

Käesoleval hetkel sweeter.ee’l kaupade esitlemiseks showroom veel puudub. Kaupade müük toimub e-poe vahendusel. Tellitud kauba mittesobivusel on kliendil õigus kaup tagastada 14. päeva jooksul ( kaup peab olema originaalpakendis ja kasutamata, rikkumata).

 

MAKSMINE

Millised on maksevõimalused?

Tasumine toimub ülekandega meiepoolt saadetud tellimuse kinnituse/arve alusel.

Kas on võimalik tasuda järelmaksuga?

Sweeter.ee e-poest on võimalik kaupu soetada ka Liisi järelmaksuga. Võtke meiega ühendust: info@sweeter.ee.

 

TAGASTAMINE

Kas ostetud toodet saab tagastada?

Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14- päevane kauba tagastamisõigus. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis. Lisainfot tagastamise kohta leiate “Ostutingimused” alt.

Kui olen toote tagastanud, millal saan tagasi toote eest tasutud summa?

Sweeter OÜ tagastab kliendile raha 10. tööpäeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba ostmisel.

NB! Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Tagastatav kaup ega ei tohi olla kasutatud, kahjustatud ning peab olema originaalpakendis, mis ei tohi olla samuti rikutud. Kui tagastatav kaup või kauba pakend on rikutud, tuleb kliendil kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

 

SOODUSTUSED

Millised soodustused veebipoes kehtivad?

Sweeter.ee’s kehtivad nii kampaaniapõhised soodustused ka kui sooduskoodid.

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Soodustuse rakendamiseks sisesta ostukorvis kupongi väljale unikaalne kood ning vajuta nupule “Sisesta kupong”.