OSTUTINGIMUSED

ÜLDTINGIMUSED:
Käesolevad tingimused kehtivad Sweeter OÜ internetileheküljelt www.sweeter.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Sweeter OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE:
Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega.

HINNAD JA TASUMINE:
www.sweeter.ee e-poes olevad hinnad on eurodes.

PANGAÜLEKANDEGA TASUMINE:
Ostjal on võimalus ostu eest tasuda e-postiaadressile saadetava tellimuse kinnitus/ettemaksuarve alusel.

LIISI JÄRELMAKS:
Meie koostööpartner Liisi pakub paindlikku võimalust soetada kaupu meie poes ka järelmaksuga. Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid, kes on vähemalt 18. aastased Eesti Vabariigi kodanikud või elavad siin alalise elamisloaga. Liisi taotlemine on lihtne ja kiire, minimaalne ostusumma puudub ning lepingu võib sõlmida kuni 48 kuuks. Täpsemat infot Liisi lepingutingimuste kohta, laenukalkulaatori ja hinnakirja leiate www.liisi.ee kodulehelt.
Küsi julgelt Liisi järelmaku, VÕTA MEIEGA ÜHENDUST: info@sweeter.ee.

OSTUINFO:
1. Valige tootekataloogist soovitud toode.

2. Määrake toote kogus, vajadusel ka suurus ning vajutage „Lisa ostukorvi“.

3. Vajutage „ Vaata ostukorvi“- avaneb ostukorvi vaade sinna lisatud toodetega. Vajadusel saate ostukorvi lehel muuta veel toodete koguseid. Saate ka tooteid ostukorvist eemaldada, vajutades toote nimetusest vasakul paiknevale ristikesele.
Toote ostukorvi lisamine ei kohusta ostma.

4. Vajutage „Jätka ostmist“ ja Teile avaneb tellimuse kinnitamise lehekülg, millel tuleb täita nõutud väljad. Ostu sooritamiseks ei pea olema registreerunud kasutaja.
Valige tellimuse kinnitamise lehel ka sobiv tasumise viis- ülekanne arve alusel (ettemaksuarve) ning vajutage “Kinnita”.

5. Valides tasumise viisiks ülekande arve alusel, saadetakse Teiepoolt eelnevalt märgitud e-posti aadressile tellimuse kinnitus/ettemaksuarve, mille palume tasuda 2. tööpäeva jooksul.
Sweeter OÜ-l on õigus tühistada tellimus, kui klient ei ole arvet tasunud 2. tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnitus/ettemaksuarve väljastamisest kliendile, lugedes kliendi tegevusetust sooviks tehingust taganeda.
NB! Arve vastavus tellitule ning korrektne postiaadress tuleb kontrollida enne ettemaksuarve tasumist, hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

6. Alates 49,00 EUR ostu puhul jõuab kaup Ostjani TASUTA (Eesti Vabariigi piires).

NB! Enne kauba vastuvõtmist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info@sweeter.ee.

Väiksema ostu puhul saadetakse pakk Ostjale kas:
- DPD kulleriga, hind 6,00 EUR
- SmartPOST vahendusel, saatmiskulu on 2,50 EUR. Soovi korral saadame ka Post24 vahendusel, saatmiskulu 2,50 EUR.

7. Toodete müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Sweeter OÜ arvelduskontole.

Sweeter Lastekaubad poolt müüdavad tooted on olemas nii kohapeal kui ka tellimisega.
Kohapeal olevad tooted saadame laost välja 1-2 tööpäeva jooksul. Tellitav kaup saabub 10-12 tööpäeva jooksul.
Juhul, kui tegemist on tellitava kaubaga ning vastavasisuline info toote juures siiski puudub, teavitame sellest Ostjat.

Palume jälgida ka toote juures olevat tarneaega – kui kauba juures on märgitud tarneajaks nt 10 tööpäeva, siis see tähendab, et kaup jõuab 10. tööpäeva jooksul Sweeter OÜ lattu, kust see saadetakse omakorda kliendile.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-maili teel ja teeme Teile pakkumise.

Kui tellite kauba ning toode on laost otsas, võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust. Kokkuleppel tellimus kas tühistatakse või asendatakse sarnasega. Kui tellimus tühistatakse peale raha laekumist kauba saadavuse lõppemise tõttu, tagastame Teile raha.

KAUBA SAATMINE VÄLISMAALE:
Saadame kaupu soovi korral Skandinaaviasse ja Euroopasse, palume ühendust võtta info@sweeter.ee.

PRETENSIOONIDE ESITAMINE:
Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesti Vabariigi seadustele koos ostuarve ning makset tõendava dokumendi esitamisega.
Sweeter OÜ vastutab veebipoes müüdavate toodete nõuetele vastavuse eest ning sellekohaste pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat.
Kaebuste puhul palume ühendust võtta e-posti teel: info@sweeter.ee.

Müüjana ei vastuta Sweeter OÜ järgmistel juhtudel:
- Ostja poolt rikutud toote halvenemise puhul.
- Toote kasutusjuhises näidatud viisil mittekasutamisest või hoolduse
tegemata jätmisest tingitud puuduste ja vigastuste puhul.
- Toote mittesihipärasest kasutamisest tingitud puuduste või vigastuste puhul.
Toote mittevastavusest nõuetele on Ostja kohustatud teatama koheselt ning hiljemalt 60 päeva jooksul. Sellisel juhul on Ostjal õigus nõuda toote asendamist korras tootega või taganeda tellimusest ja toode tagastada. Palume Ostjal enne kauba tagastamist võtta Müüjaga ühendust, et oleksime Müüjana teadlikud puudusest ning saaksime pakkuda alternatiive. Puudusega toote saab tagastada aadressile:
Sweeter OÜ
A. Weizenbergi 12A
Tallinn 10150
Tel +372 53331845

TAGASTAMINE:
Kõikidele Sweeter Lastekaubad e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusgarantii 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup 14. päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev) e-posti teel info@sweeter.ee ning tagastama seejärel Sweeter Lastekaubad e-poele tellitud kauba.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole 10. tööpäeva jooksul, millelt tasuti kauba eest.

NB! Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Tagastatav kaup ega ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis, mis ei tohi olla samuti rikutud. Kui tagastatav kaup või kaubapakend on rikutud tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

NB! Kohapeal ostetud toodetel puudub tagastusõigus. Kokkuleppel on võimalik kaup vahetada mõne muu toote vastu.

MÜÜJA ÕIGUSED:
Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.
Toodete juures olevad tootepildid võivad olla illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest.
Küsimuste korral palun kontakteeruge info@sweeter.ee või saatke päring Sweeter Lastekaubad Facebooki teadetesse.

Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD:
Sweeter OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Sweeter OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Sweeter OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Sweeter OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Sweeter OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

PRIVAATSUS:
Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – kullerfirma, Eesti Post, SmartPOST, tulevikus järelmaksu korral meie järelmaksu pakkuv parnter jne.

Lisaküsimuste ja ostusoovi korral palume saata päring Sweeter Lastekaubad Facebooki teadetesse või info@sweeter.ee.
Sweeter OÜ
Reg nr 12372623
Tegevusloa nr KJK047869