image
imageimageimageimageMasinpestavimageimageimageimageIsetehtud püree täitetuubTuubid toiduleLastele 4. elukuud alatesOh seda rõõmu!

Toidutuubid Little Green Pouch 4-pakk (4x190ml)

€14.50

Little Green Pouch vahvad ja praktilised toidutuubid (190 ml) annavad võimaluse pakkuda lapsele isetehtud püreesid, smuutisid otse tuubist on-the-go ehk kus iganes te parasjagu ka ei viibiks.  Söögituubid on hõlpsast täidetavad, masinpestavad, sügavkülmakindlad.

Little Green Pouch toidutuubid on laste lemmikud- lapsed tunnevad rõõmu iseseisvast söömisest.

Nipp! Toidutuubist söövad lapsed ka neid toite meelsamini, mille nad puhtalt ebapopulaarse välimuse tõttu maitsmata jätaks.

Tuubid on vabad kahjulikest ainetest BPA , PVC, plii, ftalaadid. On korduvkasutatavad ning loodustsäästvad. Ühe tuubi kasutusiga on 50+ toidukorda.

Out of stock

Category: .

Tootekirjeldus

Little Green Pouch toidutuubide kasutamine on imelihtne: valmista püree, täida tuub ja serveeri toit lapsele. Tuubid annavad võimaluse pakkuda oma lapsele maitsvat, isetehtud toitu, kus iganes te parasjagu ka ei viibiks. Samuti tunnevad väikelapsed suurt rõõmu iseseisvast söömisest.
Lastele peale 4. elukuud.

Kasutamine:
1. Et tuub täielikult avaneks, soovitame esmakordsel kasutamisel tuubilt korgi pealt keerata ja tuubi sisse puhuda.
2. Enne esmakordset kasutamist soovitame tuubi pesta sooja vee ja nõudepesuvahendiga.
3. Täitke toidutuub lusika või väikese lehtri abil pakendil näidatud piirjooneni. Täitmise ajal hoidke täitetuubi kork suletuna.
4. Tuubi mahub 190 ml toitu. Vältige tuubi ületäitmist ja sulgege zip-kinnitus korralikult, et vältida võimalikke toidulekkeid.
5. Täitke tuub jaheda või toasooja toiduga.
6. Peale söögikorda peske toidutuub ja kork esimesel võimalusel hoolikalt puhtaks sooja vee, nõudepesuvahendi ja pudeliharjaga. Kuivatage avatuna õhu käes. Tuube võib pesta ka nõudepesumasinas.
7. Säilitage toiduga täidetud tuubi jahedas ja tarvitage tuubis olev toit 48h jooksul.
8. Tuubid on sügavkülmakindlad.
9. Tuubi ei tohi kasutada mikrolaineahjus. Soojendage toidutuubis olev toit sooja vee vannis.
10. Toidutuubi kork ei ole mänguasi, ärge jätke last ilma järelevalveta, kui kork on lapse käes. Ärge jätke korki lapsele kättesaadavasse kohta.

 

Kommentaarid

Tootel ei ole ühtegi kommentaari, kas sa soovid lisada enda arvamuse?